sosyal-medya-radyo-hosting

Web Tv Hosting

Tv Hosting paketlerimizden farklı olarak Web Tv Hosting paketlerinde otomatik logo desteği, otomatik kayıt, multibitrate, 100Gb başlayan oto band yayın alanı ve canlı yayın logo desteği ile yayınlarınızı her ortamdan dilediğiniz gibi yapabileceğiniz alt yapıya sahiptir.

Yayınlarınızı ister logolu ister logosuz olarak 6 farklı sosyal medya hesabınızda ortak olarak yayınlayabilirsiniz.
Ayrıca bu hizmet den yararlanan tüm yayınları yurt içi ve yurt dışı iptv sunucularına ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Otomatik Logo Desteği

İster band yayında ister siz yayın yaparken veya band yayın için yüklediğiniz videolara logo eklemenize gerek yok. Sistemimiz logonuzu otomatik olarak ekliyor.

Logonuz player üzerinde değil direk olarak anlık video yayınının üzerine eklenir. Böylelikle yayınınızı ip tv yayınlarında dahi logonuz yayın üzerinde görülecektir.

Otomatik Logo Ekleme
Otomatik CANLI Logo Ekleme

Otomatik Canlı Logo

Canlı yayına başladığınızda sistem otomatik olarak canlı yayınınızı algılar ve CANLI logosunu ekrana ekler. Canlı yayınınız bittiğinde ise CANLI logosunu ekrandan siler.

Canlı yayın logosu siz yayın yaptığınızda otomatik olarak yayına eklenir. Böylelikle ister cep telefonundan ister bilgisayardan yayın yaptığınızda ek bir logo göndermeye ihtiyaç olmadan izleyici yayının canlı yapıldığını görür. Logo player üzerine değil direk olarak video üzerine eklenir.

Otomatik Yayın Kalitesi

İzleyicinin internet bağlantı hızına göre otomatik yayın kalite desteği ile yayınlarınızı daha net ve kesintisiz olarak verin.

Gönderdiğiniz yayın sistem tarafından tekrar transcode edilir. Yayın çıkışınız HD ve SD olarak izleyiciye ulaşır. Ayrıca yayın üzerinde HD ve SD logosu kullanıcının izlediği kaliteye göre değişir. Kullanıcı HD kaliteyi izliyorsa yayin üzerinde HD logosu SD yayını izliyorsa yayin üzerinde SD logosu yer alır.

Otomatik HD -SD logosu
Otomatik Canlı Yayın Kayıt

Otomatik Kayıt

Canlı yayınlarınızı otomatik olarak kayıt edin. Canlı yayın sonrası anında bant yayında yayınlayın.

Canlı yayına başladığınızda sistem otomatik olarak canlı yayınınızı kayıt etmeye başlar. Canlı yayın kayıt logo olmadan yapılır. Kontrol paneli üzerinden logosuz canlı yayın kaydını indirebilir veya anında bant yayında yayınlayabilirsiniz.