tvhosting ust resim

Tv Hosting

Tv Hosting hizmetinde canlı yayınınız olmadığında yayınınızın 7/24 devamlılığını sağlamak için yüksek disk kapasiteli zamanlanabilir playlist destekli bant yayın sunuyoruz.

Gelişmiş kontrol paneli ile anlık veya geriye dönük tv yayını ile izleyici takibi yapabilirsiniz.
Size özel kalıcı yayın linkleri ile yayınlarınızı iptv platformlarında sorunsuz yayınlayabilirsiniz.

Tv Host

Gelişmiş Sosyal Medya Destekli tv host: Yayınlarınızı tek bir bağlantı ile kontrol paneli üzerinden birden fazla noktaya aynı anda gönderebilirsiniz.

Paketinize bağlı olarak ister canlı yayınınızı isterseniz bant yayınızı veya her iki yayını birden Facebook , Youtube , Twitter , Periscope , Twitch , Dailymotion, Webtv, Shoutcast veya direk RTMP sunucularına aynı anda birden fazla yayınızı 7/24 saat gönderebilirsiniz. Ayrıca tüm sosyal medya sunucularına farklı logo veya alt yazı ile yayınınızı gönderebilirsiniz.

Geliştirdiğimiz sistem ile canlı yayınınız başladığında sistem otomatik olarak yayını algılayıp belirleyeceğiniz sosyal medya veya direk RTMP sunucusuna yayınınızı otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Home-11-Choose-Image

Tv Hosting Paketleri

Çevrimiçi Video İndirme: Tv Hosting bant yayın sisteminde bir ilk olan çevrim içi video sistemini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bant yayınınızda yayınlayacağınız videoları 30 dan fazla destekli video sistemlerinden direk olarak farklı video kalitelerini seçerek indirebilirsiniz. Yapmanız indireceğiniz videonun direk link adresini yazıp indir butonuna tıklamak. Sistem sizin seçeceğiniz video kalitesi otomatik olarak bant yayın video olanınıza otomatik olarak indirecektir.

Hosting Tv

Otomatik Logo ve Kayıt Sistemi: Canlı ve bant yayınlarınız için otomatik logo , otomatik canlı yayın logosu, otomatik yayın kalitesi ve otomatik kayıt sistemini sunuyoruz.

İptv (IP Kamera Canlı Yayın) veya direk yayın linklerinde canlı ve bant yayın durumda logonuzu sistem tarafından otomatik olarak video yayının üzerine eklenir. Canlı yayın gönderdiğinizde logo eklemenize gerek kalmaz. Ayrıca canlı yayına başladığınızda sistem otomatik olarak canlı yayını algılar ve CANLI logosunu video yayın üzere ekler. Ayrıca bant yayın videoları içinde ek bir logo videolar üzerine eklemenize gerek kalmaz.

Yayınlarınızın her tür internet bağlantısında sorunsuz izlenmesi için otomatik yayın kalitesi de mevcuttur. Sistem yayın kalitesini de video üzerine  otomatik değişken olarak ekler.

Canlı yayınlarınızın otomatik olarak kayıt eder ve anlık olarak bant yayın sistemine ekler. Eklenen kayıt logosuz ekler ve dilediğiniz anda bilgisiyarınıza indirme imkanı sunar.

Web Tv Hosting

Gelişmiş Kontrol Paneli: Yaklaşık her ay yeni özellikler eklenen gelişmiş tv hosting panelinde tv hizmetinizle ilgili tüm yönetimi tek bir yerden yapabilirsiniz.
Tv kontrol panelinde ilk kez hizmete sunulan çevrim içi video indirme sistemi ile bant yayınınızda yayınlayacağınız videoları direk olarak indirme imkanı sağlayan sistemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Gelişmiş sosyal medya ortak yayın kontrol paneli ile yayınlarınızı 7 gün 24 saat farklı canlı yayın medya sistemlerine aktarabilirsiniz.
Canlı yayınınız olmadığında yükleyeceğiniz videoları zamanlanabilir playlist sistemi ile tv yayınınızı 7/24 kesintisiz hale getirebilirsiniz.
Sadece size özel yayın linkleri ile iptv sistemlerinde kalıcı olarak yayınlarınızı değişmeyen linklerle yayınlayabilirsiniz.

Uydu Tv Yayınları
Tv Hosting

Uydu frekansında bir tv yayınız var ise tv yayınızı hem internet sitenizde hem de 7/24 sosyal medya hesaplarınızda otomatik yayınlıyoruz.

Tv yayınızı sizin vereceğiniz uydu frekansından alıyoruz, yüksek yayın kalitesi ile tekrar transcode işlemi yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak web sitenizde de otomatik yayın kalitesi desteği ve durdur geri al (DVR) desteği sağlıyoruz.

Kontrol paneliniz üzerinden birden fazla sosyal medya hesaplarınıza yayınınızı 7/24 saat yayınlayabilirsiniz.

Bu sistemin size sağladığı fayda ise ek bir bilgisayar veya encodde cihazı ile yayını göndermenize gerek kalmadan, birden fazla yayın noktasına yayınızı gönderebiliyorsunuz.

uydutv

Standart

80

  • Bant Yayın Desteği
  • Sosyal Medya Yayın
  • Limitsiz Kanal Desteği
SATIN AL

Oto Logo

580

  • Otomatik Logo
  • Bant Yayın Desteği
  • Sosyal Medya Yayın
  • Limitsiz Kanal Desteği
SATIN AL