Kesintisiz Sosyal Medya Radyo Ortak Yayın Hizmeti

Radyo yayınlarınızı kesintisiz olarak youtube, instagram, facebook, twitter, twitch ve diğer ortamlarda kesintisiz olarak yükleyeceğiniz video ve özelleştirebileceğiniz görsel ayarlarla yayınlarınızı 7/24 olarak yayınlayabilirsiniz.
Radyo Sosyal Medya Ortak Yayın
Conversion Optimization

Gelişmiş radyo aktarım paneli ile radyolarınızı dilediğiniz sayıda sosyal medya hesaplarınıza aynı anda aktarabilirsiniz

Brand Marketing

Sosyal medya yayınlarınızda anlık olarak yayında olan parça bilgisi, albüm kapak desteği, yayın logosu ve metnini ayarlayabilirsiniz.

Performance Monitoring

Radyo yayınınızda kesinti olduğu anda sistem tarafından yedek yayın devreye girerek sosyal medya yayınınızın kesintisiz devem etmesi sağlayabilirsiniz.

Yönetilebilir Sosyal Medya Radyo Yayını

Radyo yayınınızı youtube veya diğer platformlara göndermeniz için sadece ses yeterli değildir. Size sunduğumuz hizmet de radyo yayınlarınızı sunucu üzerine yükleyeceğiniz videolarla birleştirerek kesintisiz olarak youtube veya diğer sosyal medyalara anlık olarak gönderebilirsiniz.

Gelişmiş olarak radyo yayını ve video birleştirerek video üzerine anlık yayında olan sanatçının resmi veya albüm kapağını, radyo logosunu ve belirleyeceğiniz metini kontrol paneli üzerinden yönetebilir ve anlık olarak gönderebilirsiniz.

sosyal-medya-radyo-hosting
Home-11-Solution-Image
Radyo Sosyal Paketi

Video ve Radyo Yayını Gönder

Kontrol paneli üzerinden radyo yayın linkinden alınan radyo sesi ile sunucuya yükleyeceğiniz videoları anlık olarak birleştirerek sosyal medya hesaplarınıza limit olmaksızın gönderebilirsiniz.
Sunucu üzerine birden fazla radyo yükleyebilir ve bu videoları belirleyeceğiniz zamanlarda yayınlayabilirsiniz.
Radyo yayınınızda veya yüklediğiniz video bir sorun olduğu anda sosyal medya yayınınızın devamı için sistem otomatik sinyal yok videosu ve sesi devreye alarak sosyal medya hesaplarınızda yayınınızın devamlılığı sağlayacaktır.
Radyo Sosyal Pro Paketi

Video Yapılandır ve Radyo Yayını Gönder

Kontrol paneli üzerinden radyo yayın linkinden alınan radyo sesi ile sunucuya yükleyeceğiniz videoları anlık olarak birleştirerek sosyal medya hesaplarınıza limit olmaksızın gönderebilirsiniz.
Radyo yayın sesi ile yüklediğiniz video anlık olarak birleştirirken kontrol paneli üzerinden radyonuzda çalan parça başlığını, yayında olan sanatçı resmi veya albüm kapağı, radyonuzun logosu ve metin yazısını anlık olarak değiştirerek yayınlayabilirsiniz.
Home-11-Choose-Image

7/24 Kesintisiz
Youtube Radyo Yayını

Alacağınız hizmet birçok canlı yayın platformunu desteklese de ön planda olan youtube canlı yayın hizmetidir. Radyo yayınlarınızın kesintisiz dünyanın  her yerden dinlenilmesini istiyorsanız youtube de radyo yayınınızın bulunması önemlidir.

Kesintisiz Yayın

Radyo yayınınızda bir sorun olduğunda youtube gönderdiğiniz yayında bir kesinti olmaz.

Çoklu Yayın

Aynı anda birden fazla youtube hesabınıza radyo yayınınızı gönderebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

7 gün 24 saat teknik soru ve sorunlarınızda telefon desteği ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Home-7-Web-Marketing-Image

Fiyatlandırma

YAYIN.COM.TR diğer hizmetlerde bulunan otomatik kurulum hizmeti bu paketlerde yoktur.
Ödeme yaptıktan sonra mesai saati gözetmeksizin hizmetiniz gün içerisinde teslim edilecektir.

Popular Choice

STANDART

459/ Ay

249 ₺ Kurulum Ücreti (Tek Ödeme)

    • 4K Video Desteği : evet
    • 10Gb Video Alanı : evet
    • Çoklu Yayın Gönder : evet
    • Youtube Radyo Yayını : evet
    • Instagram Radyo Yayını : evet
    • Facebook Radyo Yayını : evet
    • Twitter Radyo Yayını : evet
    • Twitch Radyo Yayını : evet
    • Sanatçı ve Parça Bilgisi : Hayır
    • Sanatçı Resmi : Hayır
    • Albüm Kapağı : Hayır
    • Logo Yükle : Hayır
    • Metin Bilgisi : Hayır
    • Ücretsiz Radyo Hosting : Hayır

Popular Choice

PRO

1789/ Ay

789 ₺ Kurulum Ücreti (Tek Ödeme)

 • 4K Video Desteği : evet
 • 10Gb Video Alanı : evet
 • Çoklu Yayın Gönder : evet
 • Youtube Radyo Yayını : evet
 • Instagram Radyo Yayını : evet
 • Facebook Radyo Yayını : evet
 • Twitter Radyo Yayını : evet
 • Twitch Radyo Yayını : evet
 • Sanatçı ve Parça Bilgisi : evet
 • Sanatçı Resmi : evet
 • Albüm Kapağı : evet
 • Logo Yükle : evet
 • Metin Bilgisi : evet
 • Ücretsiz Radyo Hosting : evet
Ek Sorular

Bilmek İstediğiniz Sorular

Radyo sosyal medya hizmeti ile ilgili en çok sorular soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Sormak istediğini farklı sorular var ise bizlere +90 216 428 6688 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Radyo Sosyal Medya Ortak Yayın Hizmeti Nedir?

Radyo yayınlarınızı bilgisayar veya program desteği olmadan kontrol paneli üzerinden ekleyeceğiniz video ve radyo yayın linkinde bulunan veriyi birleştirerek sosyal medya hesaplarınızda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yayınlayabileceğiniz hizmettir.

Hangi Radyo Sunucularını Destekliyoruz?

Aktif olan bir radyo yayınınız var ise kontrol paneli üzerinden radyo yayın linkinizi ekleyebilirsiniz. Radyo yayın sunucu türleri shoutcastv1, shoutcastv2, icecast, rtmp, rtsp, hls, mpeg-ts, srt sunucu türlerini destekliyoruz. Pro paket de bulunan yayında olan sanatçı ve şarkı bilgileri almak için shoutcastv2 sunucu türü gerekmektedir.

Radyo Yayın Ses Türü Ne Olmalı?

Yüklediğiniz video ve radyo yayının anlık sorunsuz birleştirilmesi için ses türünün yani codec AAC olması gerekir. Yayın türünüz farklı ise ek olarak radyo yayın sesini AAC dönüştürme desteğini alabilirsiniz. Önerdiğimiz radyo yayını 128 Kbps 44100 Khz Stereo AAC dir.

Yüklenecek Video Türü ve Kalitesi Ne Olmalı?

Radyo yayınınızla anlık birleştirilecek video MP4 h264 formatında olmalıdır. Çözünürlük ise sizin seçiminize bağlıdır. Örneğin 1920×1080 yani 1080p çözünürlükte bir yayın youtube de 1080p desteğini verecektir. 1280×720 yani 720p çözünürlükte bir video youtube de 720p desteğini verecektir. Frame yani kare hızını 60 olarak ayarladığınızda youtube de 1080p60 desteğini verecektir. Sunucu üzerinde video bitrate yani kalitesi 5012 kbps kadar desteklenmektedir. Önerdiğimiz video ayarları MP4 1920×1080 , 4000 Kbps , H264 dür.  Yükleyeceğiniz videoda ses var ise sistem video sesini anlık olarak devre dışı bırakacak şekilde yapılandırılmıştır. Videoya radyo sesininiz anlık olarak eklenmektedir. Pro paketinde ise video yayın çıkışınız 1080p olarak sabitlenmiştir.

Yüklediğiniz video üzerine haraketli olarak radyonuza ait bilgiler ekleyip videoyu daha haraketli hale getirebilirsiniz.

Kaç Adet Video Yükleyebilirim?

Bunun bir limiti yok. 10Gb alana dilediğiniz sayıda video yükleyebilirsiniz. Bu videoları dilerseniz sırayla yayına verebilir veya belirleyeceğiniz zamanlarda bir playlist oluşturup yayınlayabilirsiniz. Örneğin gündüz, gece , hafta sonu veya sizin belirleyeceğiniz gün saat aralığında farklı videolar yayınlayabilirsiniz. Yükleyeceğiniz bir video süresi en az 30 saniye olmalıdır. Tek bir videonuz var ise sistem bu video tekrarlayacaktır.

Çoklu Yayın Gönderimi Nedir?

Radyo yayınınızı aynı anda birden fazla sosyal medya hesabınıza gönderebilirsiniz. Örneğin 5 youtube hesabınız, 3 facebook hesabınız ve 2 twitter hesabınız varsa aynı anda tüm hesaplarınıza birden radyo yayınınızı gönderebilirsiniz.

Pro Paketin Farkı Nedir?

Pro paket de radyo yayın bilgilerini anlık olarak video üzerinde yayınlanır. Yayında olan sanatçı, yayında olan parça bilgisi, kontrol paneli üzerinden yükleyeceğiniz logo ve metin yazsını anlık olarak yayınlayabilirsiniz.  Ayrıca bu paket de ücretsiz olarak autodj destekli radyo hosting hizmetine de sahip olacaksınız.

Sanatçı ve Albüm Kapak Resimleri Nereden Bulunuyor?

Pro paket de olan bu özellik radyo sunucunuzdan anlık olarak yayında olan parça bilgileri alarak  spotify ve itunes müzik ortamında arar. Kontrol paneli üzerinden sanatçı veya sanatçı ve çalan parça eşleşmesini seçerek sanatçı resmimi yoksa çalan parçaya ait albüm kapağının mı gösterileceğini seçebilirsiniz.

Kontrol Paneli

[yasr_visitor_votes]