Kesintisiz Radyo Hosting Hizmeti

Anında aktivasyon, ücretsiz ssl ve port 80 desteği, zamanlanabilir autodj, yüksek yayın kalitesi ve auto dj alan kapasitesi, otomatik player desteği, gelişmiş kontrol paneli ile kesintisiz radyo hosting hizmeti.
radyo hosting
Conversion Optimization

Gelişmiş radyo kontrol paneli ile yayınınız ile ilgili tüm işlemleri, gelişmiş istatistikleri ister masa üstü ister mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

Social Tracking

Radyo yayınınızı facebook, youtube ve diğer sosyal medya platformlarına kontrol paneli üzerinden logo kapak ve şarkı başlığı desteğiyle yayınlayabilirsiniz.

Brand Marketing

Radyo kontrol paneli üzerinden tek bir işlem ile anında SSL ve 80 Port destekli yayın linkleri oluşturabilir ve sitenize player ekleyebilirsiniz.

Traffic Analytic

Radyo yayınlarınızda dinleyici bölgesel dağılımı, çalan parça detaylı bilgileri ve aylık olarak yayınladığınız parçaların kayıt bilgileri panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Performance Monitoring

Gerçek 10Gbps bağlantılı sunucular sayesinde düşük ping süresi ve kesintisiz radyo hosting hizmeti ile yayın imkanı sunuyoruz.

Digital Consultancy

Kendi alan adınızın yer aldığı değişmeyecek SSL ve 80 port destekli radyo yayın ip adresinizi ücretsiz olarak alabilir radyonuzu yayınlayabilirsiniz.

radyo-hosting

Radyo Hosting

Radyonuz ile ilgili tüm ayarları ister bilgisayarınız ister mobil cihazından Türkçe destekli kontrol panelinden yönetebilirsiniz.

Gelişmiş istatistik desteği ile anlık veya geriye dönük bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca aylık olarak yayınlanan parçaların saat tarih dökümünü kolayca kayıt altına alabilirsiniz.

Zamanlanabilir autodj desteği ile farklı format da olan müziklerinizi zamanlayabilir veya radyo tanıtım veya reklamlarınızı zamanlayabilirsiniz.

Radyo yayınınız için ücretsiz olarak SSL ve 80 port desteğini panel üzerinden oluşturabilirsiniz.

Radyo kontrol paneli üzerinden siteniz için farklı formatlarda radyo player oluşturabilir ve SSL destekli web sitenize ekleyebilirsiniz.

Yukarıda bulunan işlemler limitsiz radyo hosting dışında olan tüm hizmetler için standart olarak verilmektedir.

Sosyal Medya Radyo Hosting

Radyo yayınınızı youtube veya diğer platformlara göndermeniz için sadece ses yeterli değildir. Size sunduğumuz hizmet de radyo yayınlarınızı sunucu üzerine yükleyeceğiniz videolarla birleştirerek kesintisiz olarak youtube veya diğer sosyal medyalara anlık olarak gönderebilirsiniz.

Gelişmiş olarak radyo yayını ve video birleştirerek video üzerine anlık yayında olan sanatçının resmi veya albüm kapağını, radyo logosunu ve belirleyeceğiniz metini kontrol paneli üzerinden yönetebilir ve anlık olarak gönderebilirsiniz.

Kontrol paneli üzerinden radyo yayın linkinden alınan radyo sesi ile sunucuya yükleyeceğiniz videoları anlık olarak birleştirerek sosyal medya hesaplarınıza limit olmaksızın gönderebilirsiniz.

sosyal-medya-radyo-hosting
Home-11-Choose-Image

Multi Link Radyo Hizmeti

Standart radyo hizmeti kısıtlı bir yayın dinleme linkine sahiptir. Alacağınız bu hizmet de ise radyo yayın dinleme linklerini bir çok platform üzerinden dinlenebilir hale getirebilirsiniz.

Ayrıca alacağınız multi link radyo hizmetinde anlık yayın dinleme kapasitesini de yükseltmiş olursunuz.

Kontrol paneli üzerinden standart radyo yayın linkinizi tüm platform için desteklenecek linkleri alabilirsiniz. Kontrol panelinden anlık istatistikleri görebilir ve yayınınızın hangi ip ve cihazlardan dinlenildiğini takip edebilirsiniz.

Radyo yayınınız sorunsuz bir yayın için sunucu tarafından tekrar encode edilerek AAC ses formatına dönüştürülür.

Multi link radyo hizmeti size HLS , MSS , HDS , MPEG , DASH , RTMP , RTSP , M4F ve M4S destekli yayın dinleme linklerini sunacaktır. Tüm linkler SSL desteği ile sorunsuz tüm platformda radyonuzu yayınlayabilirsiniz.

Limitsiz Radyo Hosting

Limitlere takılmadan yayın yapacağınız bu hizmet de herhangi bir dinleyici sayı limiti olmadan limitsiz radyo hosting hizmetine sahip olabilirsiniz.

Çok uygun fiyat ve kesintisiz bir limitsiz radyo hosting hizmeti ile gelişmiş panel üzerinden farklı yönetilebilir radyo player ile yayınlarınızı tüm sitelerde veya sizin belirleyeceğiniz sitelerde yayınlayabilirsiniz.

Zamanlanabilir autdj desteği ile canlı yayınınız olmadığında sunucu üzerine yüklediğiniz müzikler 7/24 saat kesintisiz radyo yayını yapmanızı sağlayacaktır.

Not: Bu hizmet sadece kontrol paneli üzerinden oluşturacağınız radyo player desteğiyle çalışacaktır.

Local-SEO-Customer-Image
Home-7-Web-Marketing-Image

Özel Radyo Sunucu Hizmeti

Size özel radyo sunucu desteği ile birden fazla radyo hizmetine sahip olabilirsiniz.

Özel sunucu hizmetinde kendi marka ve linkinizle de satış yapabilirsiniz. Özel sunucu paylaşımlı veya sanal sunucu hizmeti değil, gerçek fiziksel sunucu ile donanım ve bağlantı sorunu yaşamadan yüzlerce radyo hosting hizmeti açabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Paylaşımsız 1000 Mbit sunucu bağlantı ve 2000 Gb başlayan disk kapasitesi ile yüzlerce autodj destekli radyo sunucu aktif edip müşterilerinize sunabilirsiniz.

Kontrol paneli üzerinden kendi markanızı ve logonuzu ekleyebilir ve müşterilerinize belirlediğiniz limitlerle panel üzerinden yönetim verebilirsiniz.

Sunucu teknik destek ve tüm güncellemeleri tarafımızca ücretsiz olarak yapılarak kesintisiz bir hizmet sunabilirsiniz.

Sunucu izleme monitörü ile sunucunuzla ilgili tüm bilgileri, işlemci, ram, disk ve bağlantı kullanımını 7/24 takip edebilir ve mobil uygulama üzerinden sorun olduğunda bildirim alabilirsiniz.

SSL ve 80 Port Desteği
Özel Yayın Linki

Aldığınız tüm radyo hosting hizmetleri anında kullanamaya başlayabilirsiniz. Gelişmiş radyo kontrol paneli ile yayın bilgilerinizi ve siteniz için web playerinizi anında alabilir ve yayına başlayabilirsiniz.
Ek bir ücret ödemeden tüm radyo paketlerinde standart olarak sunulan radyo SSL ve 80 Port desteğinizi aktif edebilir ve SSL destekli siteniz için radyo player kodunuzu oluşturabilirsiniz.

Yıllık alımlarda size özel 80 port ve SSL destekli yayın linki ile ( örneğin; https://yayin.radyositesiadresi.com ) kalıcı bir radyo yayın linkine sahip olabilirsiniz.

radyo hosting panel
[yasr_visitor_votes]