Giriş

  Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Canlı Yayın Alt Yapı hizmetleri sunmak üzere 2006 Yılında faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir web hosting hizmetleri , canlı yayın alt yapı hizmetleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

  Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda her türlü ihtiyacı karşılayabilecek konuma gelebilmek, ve Türkiye’de İnternet Aktif Canlı Yayın denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

  Sunduğumuz hizmetler arasında Canlı Yayın Hizmeti, Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu (VPS), Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

  Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

  Bilgilerimiz
  YAYIN.COM.TR Interaktif Canlı Yayın Alt Yapı Hizmetleri
  Adres: Ahmet Eren Sokak No:1 Ataşehir/İstanbul
  Tel : +90 216 428 6688
  Fax : +90 850 302 1434
  Mobil: +90 544 329 0120
  Ticaret Odası: 947010

  Başa Dön